Kotlin Developer Junior (25817)

Praha
10/2021
Kontrakt Klient
70%
90 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Ovládáte Kotlin a láká vás využívat nejmodernější technologie? Momentálně hledám juniorního Kotlin vývojáře na kontrakt ke klientovi. Budete dbát o výkon a optimální chod aplikace, navrhovat algoritmy, sledovat data a účastnit se a přispívat v rámci pravidelných sessions. Pracujte na projektech využívající Machine Learning a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce

- dbát o výkon a optimální chod aplikace
- navrhovat algoritmy
- sledovat data a kdykoliv vidět výsledky své práce
- pomáhat ostatním kolegům hledat nejlepší řešení
- účastnit se a přispět v rámci pravidelných dev sessions
- získat pravidelnou zpětnou vazbu od zbytku teamu i uživatelů

Požadavky
- Kotlin
- chuť učit se novým věcem
- využívání nejnovější technologie
- schopnost dělat code review
- komunikativní angličtina

Benefity
- práce na projektu využívající Machine Learning

- home office
- placená dovolená i v rámci IČO

Podobné pozície