Salesforce Architect (26409)

Bratislava, Kosice, Praha, Brno, Usti Nad Labem
1/2022 (12m)
Kontrakt cez CP
100%
6 600 EUR
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Ste skúsený Salesforce Architect, ktorý má rád nové výzvy a chuť pracovať u nášho klienta z oblasti digitálneho poradenstva? Potom Vás táto ponuka rozhodne zaujme. Vašou hlavnou úlohou bude včasné vytváranie a poskytovanie riešení pomocou Salesforce, zodpovednosť za architektúru aplikácií v rámci viacerých Salesforce projektov a dohľad nad celým životným cyklom ich vývoja. Okrem toho budete pôsobiť vo vedúcom postavení v jednej z oblastí SFDC. Od vhodného kandidáta sa očakáva aspoň 5 rokov praxe so CRMSFDC, vysoko postavený štandard architektúry, skvelá pracovná morálka a jedinečný proklientský prístup. Ak máte o pozíciu záujem, neváhajte sa mi ozvať alebo sa rovno prihláste.

Náplň práce

- zodpovednosť za včasné a presné vytváranie a poskytovanie riešení pomocou Salesforce
- zodpovednosť za architektúru aplikácií v rámci Salesforce projektov a dohľad nad celým životným cyklom vývoja SW
- zodpovednosť za podrobný návrh Salesforce projektov s pomocou diagramov UML, projektovej dokumentácie a osvedčených postupov/metodológií
- preklápanie obchodných požiadaviek na systémové/technické požiadavky a poskytovanie technického nasmerovania projektovému tímu
- zodpovednosť za vedúce postavenie aspoň v jednej z oblastí SFDC

Požiadavky
- vysokoškolské vzdelanie v oblasti IT
- 8 rokov praxe v rámci External Consulting Experience a návrhom a implementáciou systémov/aplikácií
- 5 rokov skúseností so CRM a Salesforce konfiguráciou
- 5 rokov skúseností s dokumentáciou Business Process požiadaviek, Data Modeling, Functional Design Experience
- hands-on experience s min.1 zo Salesforce platforiem (Sales Cloud, Service Cloud, Marketing Cloud, Experience Cloud, Commerce Cloud)
- predošlá práca na Cloud Transformation projektoch
- pokročilé znalosti v SFDC/CRM riešeniach a integráciou do súvisiacich systémov
- hands-on experience s Automated Software Management Tools/Business Process Management Tools
- skúsenosti s nasadzovaním VisualForce, Flex, APEX Web services, API, AppExchange

Výhody
- skúsenosti s APEX APIs, APEX Triggers

Podobné pozície