Windows Administrator (25690)

Ostrava, Brno, Praha, Bratislava, Poland
12/2021
TPP Klient
100%
80 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte seniorní znalost Microsoft produktů a zkušenosti s Windows Server 2019, 2016 nebo 2012? Pak je tato příležitost přesně pro vás. Na HPP momentálně hledám šikovného Windows Administratora na zajímavý projekt. Jeho cíl spočívá v nasazení, monitoringu, optimalizaci a vzdálené správě serverů MS Windows a správě Active Directory. Připojte se ke společnosti ještě dnes a posouvejte své profesní dovednosti.

Náplň práce
- nasazení, monitoring, optimalizace a vzdálená správa serverů MS Windows
- správa Active Directory (řešení požadavků uživatelů, generování zásad, replikace)
- instalace aktualizací, aplikací, správa zálohování
- tvorba automatizačních skriptů
- disaster recovery management
- virtualizace
- security management

Požadavky
- zkušenosti s Windows Server 2019, 2016, 2012
- Windows Cluster, AD, DNS, Virtual a Physical servery
- AJ min. B2

Výhody
- skriptování (PowerShell)

Benefity
- příspěvky na pojištění
- stravenky
- přátelské prostředí
- občerstvení na pracovišti, systém cafeterie
- firemní fitness v místě pracoviště
- možnost profesního i osobnostního růstu

Podobné pozície