Solution designer (21822)

Bratislava
9/2020 (9m+)
Kontrakt cez CP
40%
6 400 EUR
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná
Mám pro vás dnes skvělou roli pro našeho klienta, jednoho z největších telekomunikačních společností doma i v zahraničí. Sháním šikovného Lead Solution Designera / Architekta na kontrakt přes CoolPeople. Na této pozici se budete podílet na vývoji nového produktového katalogu, který se bude integrovat do e-commerce aplikací. Vaší prací bude nadesignování integrace mezi těmito aplikacemi, definice detailních business požadavků a úpravy aplikací ve spolupráci s vývojáři. Aplikace jsou v Javě, proto je důležité mít velmi dobrou znalost tohoto jazyka. Těšit se můžete na stabilní zázemí silné společnosti, tým špičkových expertů a mnoho dalšího.

Náplň práce
- tvorba nového produktového katalogu
- integrace do nově vyvinutých e-commerce aplikací
- B2B a B2C, webová a mobilní aplikace
- design integrace mezi těmito aplikacemi
- definice detailních business požadavků
- úpravy aplikací ve spolupráci s vývojáři

Požadavky
- Java 11
- Docker
- Kubernetes
- API
- microservices
- angličtina B2 +

Výhody
- zkušenost z prostředí TelCo

Benefity
- práce na strategickém projektu pod dohledem mateřské společnosti
- velmi rychlá a efektivní spolupráce napříč všemi zeměmi pracujícími na těchto aplikacích
- tým plný špičkových expertů
- časem možnost i více HO

Podobné pozície