System Engineer (34376)

Ost├íva 1 otvoren├í poz├şcia!
« sp├Ą┼ą
Brno, Praha
11/2023 (12m)
Kontrakt cez CP
40%
120 000 CZK

Chcete pomoci smazat uhl├şkovou stopu letov├ęho provozu a pomoci tak ekologii na glob├íln├ş ├║rovni? Jako System Engineer se p┼Öipoj├şte k t├Żmu, kter├Ż pracuje na nejnov─Ťj┼í├şch technologi├şch pro budoucnost leteck├ę p┼Öepravy za pomoci vod├şkov├Żch ─Źl├ínk┼». N├ípln├ş va┼í├ş pr├íce tak tedy bude v├Żzkum a v├Żvoj v oblasti v├Żkonov├ę elektroniky, pohonn├Żch syst├ęm┼» letadel a modelov├ín├ş a simulace elektronick├Żch syst├ęm┼», d├íle prov├íd─Ťn├ş hodnocen├ş funk─Źn├şch rizik a bezpe─Źnosti syst├ęmu ─Źi definov├ín├ş a pl├ínov├ín├ş v├Żvoje syst├ęmu a veden├ş reviz├ş n├ívrhu. Ide├íln├ş kandid├ít m├í kombinaci znalost├ş SW a HW v├Żvoje, orientuje se v problematice desek plo┼ín├Żch spoj┼» a m├í znalost term├şn┼», jako je nap┼Ö├şklad 900 voltov├Ż controller. Angli─Źtina na ├║rovni B2 je takt├ę┼ż podm├şnkou. Velk├Żm plusem jsou p┼Öedchoz├ş zku┼íenosti s v├Żvojem a life cyclem produkt┼» z aerospace, nebo automotive odv─Ťtv├ş.

­čÜÇ Projekt
- v├Żzkum a v├Żvoj v oblasti v├Żkonov├ę elektroniky, pohonn├Żch syst├ęm┼» letadel a modelov├ín├ş a simulace elektronick├Żch syst├ęm┼»
- poskytov├ín├ş odborn├Żch znalost├ş v oblasti ┼Ö├şzen├ş motor┼», m─Ťni─Ź┼», p┼Öem─Ťny energie, v├Żb─Ťru topologi├ş a kl├ş─Źov├Żch komponent pro r┼»zn├ę ├║rovn─Ť nap├íjen├ş, od n├şzk├ęho a┼ż po vysok├ę nap─Ťt├ş
- ├║zk├í spolupr├íce s odborn├şky na danou problematiku p┼Öi definov├ín├ş architektury, syst├ęm┼» a konstrukce sou─Ź├íst├ş, poskytov├ín├ş pokyn┼» na ├║rovni syst├ęmu, definov├ín├ş studi├ş kompromis┼» a ├║─Źast na modelov├ín├ş a anal├Żz├ích syst├ęmu, rozvr┼żen├ş desek plo┼ín├Żch spoj┼»
- prov├íd─Ťn├ş hodnocen├ş funk─Źn├şch rizik, hodnocen├ş bezpe─Źnosti syst├ęmu, anal├Żzy spole─Źn├Żch p┼Ö├ş─Źin
- dohled nad p┼Ö├şpravou pl├ín┼» validace a verifikace
- ├║─Źast na p┼Ö├şprav─Ť postup┼» testov├ín├ş syst├ęmu a postup┼» p┼Öej├şmac├şch zkou┼íek
- ├║zk├í spolupr├íce s vedouc├şm projektu a jeho podpora
- definov├ín├ş a pl├ínov├ín├ş v├Żvoje syst├ęmu, veden├ş reviz├ş n├ívrhu
- p┼Ö├şprava ├║kol┼» pro kolegy a za─Źlen─Ťn├ş jejich v├Żsledk┼» do v├Żvoje syst├ęmu

­čÄ» Skills
- kombinace znalost├ş SW a HW v├Żvoje
- orientace v problematice desek plo┼ín├Żch spoj┼» (nejedn├í se konkr├ętn─Ť o v├Żvoj t─Ťchto desek, ale sp├ş┼íe ┼Öe┼íen├ş architektury a propojen├ş)
- znalost term├şn┼», jako 900 voltov├Ż controller apod.
- otev┼Öenost v┼»─Źi pov├Ż┼íen├ş na pozici architekta
- AJ B2

­čĺí Nice to have
- zku┼íenost s v├Żvojem a life cyclem produkt┼» z aerospace, nebo automotive

Mám záujem, kontaktujte ma

Váš kontakt

Tereza ┼át─Ťpni─Źkov├í

tereza.stepnickova@coolpeople.cz

+420 604 979 947

Máte otázku?

Podobn├ę poz├şcie