React Developer (26012)

Bratislava
10/2021 (12m+)
Kontrakt cez CP
60%
5 000 EUR

Máte minimálne 4 roky skúseností s JavaScript, React a komunikatívnu angličtinu? Mám projekt pre kvalifikovaných React Developerov na kontrakt cez CoolPeople. Budete vyvíjať funkčné komponenty a integrácie pre zefektívnenie procesu zadávania poistných udalostí. Budete sa taktiež podieľať na automatizácií poistných udalostí. Ak vás láka práca pre stabilnú spoločnosť, neváhajte sa mi ozvať.

Náplň práce
- vyvíjať funkčné komponenty a integrácie
- vytvárať/upravovať API – pre aktuálnych a nových partnerov
- vytvárať/upravovať biznis logiku
- mať priamy a bezproblémový kontakt s business používateľmi a product ownerom
- navrhnúť vylepšenia kódu

Požiadavky
- min. 4+ roky skúseností s JavaScript, React
- REST/SOAP
- Unit/Integration testing
- AJ min. B2

Výhody
- znalosť poisťovacích, bankových, finančných domén
- agilný prístup
- Cloud certifikát (Azure, Amazon Web Services, Google Cloud Platform)
- hlboké porozumenie životnému cyklu softvérového produktu, prístupov zaručujúcich kvalitu
- skúsenosti z práce v distribuovanom prostredí s priamou komunikáciou s klientom

Benefity
- voľnosť komunikácie, flexibilita
- priama komunikácia, rešpekt, otvorenosť a inovatívny prístup
- agilné fungovanie na projekte
- stabilita projektu a spoločnosti
- občerstvenie na pracovisku
- teambuildingy

Mám záujem, kontaktujte ma

Váš kontakt

Patrik Bohuš

patrik.bohus@coolpeople.sk

+421 918 592 968

Máte otázku?

Podobné pozície