React FE Developer (26238)

Brno
12/2021
Kontrakt Klient
100%
130 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte perfektní znalost Reactu a mluvíte plynule anglicky? Hledám šikovného React FE Developera, který bude ochoten cestovat a starat se o technickou podporu startupu. Mimo technický support budete mít za úkol vývoj aplikace či řízení a impementaci aplikačních funkcí. Stanete se součástí mezinárodního týmu, který má navíc podporu v podobě manažera, UX designera a QA testera. Můžete se těšit na mladý ambiciózní tým, který se vzájemně podporuje, často cestuje do zahraničí a účastní se konferencí a dalších vzdělávacích akcí. Pokud vás tato nabídka zaujala tak se přihlaste a posouvejte svět technologií kupředu.

Náplň práce

- práce na aplikaci se stovkami tisíc uživateli
- sběr dat
- vývoj aplikace
- technologická podpora startupu
- řešení a implementace aplikačních funkcí

Požadavky
- React
- plynulá angličtina
- zodpovědnost za svěřený úkol

Benefity
- firemní vybavení
- full remote
- kurzy, školení
- nadprůměrný plat IT vývojáře

Podobné pozície